Kariera

Kariera w PDM S.A.

Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą. Poszukujemy pracowników, którzy z zapałem angażują się w wykonywane zadania, lubią pracę zespołową, szukają nowych rozwiązań.

Osoby zatrudnione w PDM S.A. mogą liczyć na ciekawą pracę, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wiedzy i wyników pracy. Swoim pracownikom oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych  oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Przedsiębiorstwo prowadzi stały nabór na stanowiska: operatorów maszyn drogowych oraz  robotników drogowych.

Osoby zainteresowane pracą w Przedsiębiorstwie Drogowo- Mostowym S.A. w Suwałkach mogą  przesłać swoje CV droga mailową na adres: rekrutacja@pdmsuwalki.pl wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do naszego zespołu.

 
*Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A. ul. Przytorowa 24, 16-400 Suwałki danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz przyszłych rekrutacji (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) są przetwarzane na podstawie przepisów prawa. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie dodatkowych danych , prosimy o nieumieszczanie ich w swoich dokumentach. Mogą Państwo cofnąć w każdym momencie zgodę na przetwarzanie danych, wysyłając e-mail na adres: rerekrutacja@pdmsuwalki.pl Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Przedsiębiorst o Drogowo – Mostowe S.A. przed cofnięciem zgody. Rezygnacja z dalszego udziału w procesach rekrutacji spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych. Mają Państwo prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.